Форекс / Forex (Главная) Mini forex trading accounts in HSN
  Forex Форум | Форекс Евроклуб :: Як знизити температуру у хворого (Дніпро)? / Самый авторитетный Forex Forum
Вход Имя: Пароль:
Автоматически входить при каждом посещении    
Регистрация
Регистрация
Войти и проверить личные сообщения
Войти и проверить личные сообщения
Войти и проверить личные сообщения
Правила
Начать новую тему   Ответить на тему
Общие вопросы >  Як знизити температуру у хворого (Дніпро)?
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
ddd
профессор


Зарегистрирован: 02.08.2004
Сообщения: 572

СообщениеДобавлено: Чт Июн 29, 2023 12:00 am    Заголовок сообщения: Як знизити температуру у хворого (Дніпро)? цитата

Доброго дня! У моєї дружини висока температура. Я хотів би дізнатися, як можна швидко знизити температуру? Чи можна використовувати препарати без рецепту? Я хвилююся за її стан. Буду вдячний за ваші поради!
Вернуться к началу
[профиль] [сообщение]
ddd04
профессор


Зарегистрирован: 03.08.2004
Сообщения: 454

СообщениеДобавлено: Чт Июн 29, 2023 12:02 am    Заголовок сообщения: цитата

Привіт! Я хочу поділитися з вами народними методами зниження температури у хворого. Одним з найпоширеніших способів є використання компресів з оцтом або лимонного соку. Для цього потрібно змочити ганчірку або рушник у розчині оцту або лимонного соку та прикласти на лоб із зниженим тисненням. Також рекомендую вживати багато теплих напоїв, таких як трав'яні чаї з медом або лимоном.
Вернуться к началу
[профиль] [сообщение]
ddd
профессор


Зарегистрирован: 02.08.2004
Сообщения: 572

СообщениеДобавлено: Чт Июн 29, 2023 12:05 am    Заголовок сообщения: цитата

Дякую за відповідь. Але, крім народних засобів, які ще методи чи медичні препарати для зниження температуру. Тому що треба скоріше збити температуру. Чи може викликати швидку допомогу?
Вернуться к началу
[профиль] [сообщение]
НиКуся
профессор


Зарегистрирован: 02.03.2017
Сообщения: 538

СообщениеДобавлено: Чт Июн 29, 2023 12:09 am    Заголовок сообщения: цитата

Та навряд чи зараз приїде швидка на температуру. Може тільки до дитини, а от до дорослого - сумніваюсь. Треба мати у домашній аптечці завжди ліки від температури. Зараз дуже багато жарознижуючих препаратів у Дніпрі https://receptika.ua/ua/zharoponizhayuschie/dnepr
Наприклад, для зниження температури у хворого можна використовувати парацетамол або ібупрофен. Ці препарати допомагають знизити температуру і полегшити симптоми хвороби. Однак, необхідно дотримуватися дозування, зазначеного на упаковці, і не використовувати їх тривалий час без консультації з лікарем.
Також важливо забезпечити пацієнту комфортні умови, відпочинок та достатнє пиття. Я бажаю скорого одужання та здоров'я!
Вернуться к началу
[профиль] [сообщение]
ddd04
профессор


Зарегистрирован: 03.08.2004
Сообщения: 454

СообщениеДобавлено: Сб Фев 17, 2024 1:37 pm    Заголовок сообщения: цитата

Здравствуйте! Вчора відчув занепад сил, кашель і нежить. Щоб не загострювати застуду, шукав ефективний засіб в інтернеті і натрапив на аптеку Здравиця https://zdravica.ua/ Тут знайшов все необхідне для швидкого відновлення здоров'я: від протиболючих до вітамінних комплексів. Замовив ліки онлайн, і вже сьогодні вранці кур'єр привіз їх до дверей мого будинку. Швидко, зручно і без зайвих зусиль.
Вернуться к началу
[профиль] [сообщение]
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Forex Форум | Форекс Евроклуб » Общие вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы к сообщению
Вы можете загружать файлы

Поддержка он-лайн
331-126-670








Forex / Форекс - главнаяTradingDesk Pro 5TradingDesk LiteForex EuroclubРублевый ФорексMini ForexАналитика, новости ForexКонкурс ФорексО рынке ForexФорумF.A.Q.Котировки ФорексФилиалы и агентыДоверительное управление 50X50WAP Форекс

© 1999-2008, Forex EuroClub. All rights reserved